Film ślubny jest doskonałą pamiątką waszego wyjątkowego dnia. Wraz z pakietem fotograficznym przygotowaliśmy wam bardzo atrakcyjną cenowo ofertę.

Pakiet podstawowy

  • Przygotowania w domu Panny Młodej wraz z błogosławieństwem rodziców
  • Ceremonia ślubna w Kościele lub USC
  • Życzenia po ceremonii i na sali weselnej
  • Uroczystość weselna do oczepin (max do godz. 1:00)

Para młoda otrzymuje pełnometrażowy film trwający od 30 do 40 minut, oraz teledysk trwający od 3 do 4 minut.  Oba filmy poddawane są pełnej obróbce audio i video. Praca na aparacie z jasnymi obiektywami umożliwia mi stworzenie filmowego efektu w bardzo dobrej jakości. Wszystkie materiały filmowe dostarczane są w jakości Full HD na eleganckim pendrive w szkatułce z grawerem.

Cena Pakietu Podstawowego – 3500 zł.

Opcje dodatkowe – usługi

  • Sesja plenerowa poślubna – 700 zł.

Sesję organizujemy w dowolnym dniu powszednim po weselu. Jest możliwość wyjazdu na sesję w odległe regiony kraju. Istnieje również możliwość stworzenia scenariusza filmowego który zostanie odegrany i uwieczniony na sesji. Powstaje on po uzgodnieniu Waszych, oraz moich pomysłów i sugestii. Finalnie ujęcia video wplecione zostaną w teledysk i reportaż. Plener filmowy można połączyć z sesją plenerową z fotografem. Ujęcia z pleneru stanowią znakomite dopełnienie całości dodając całości produkcji indywidualnego charakteru.

Zapraszam także do przeczytania odpowiedzi na pytania, które filmowcowi zadają przyszłe Pary Młode.

Uwaga. Oferta przygotowana na 2023 r.