Martyna i Kuba

Pierwszy raz spotkaliśmy się z kunsztem pracy Mariusza na ślubie i weselu naszych znajomych. Mariusz uchwycił obiektywem każdą ulotną chwilę tamtej uroczystości, samemu pozostając niezauważonym. Obejrzenie tych zdjęć tylko utwierdziło nas w przekonaniu, ze wybór ArtMoon Photography to jedyny właściwy wybór.
Dziś w pamięci mamy piękne wspomnienia, które ożywają za każdym razem, kiedy oglądamy nasze zdjęcia ze ślubu, wesela i pleneru. Na fotografiach, które wyszły spod obiektywu Mariusza można odnaleźć zarówno naturalność, subtelność, jak również niemałą dawkę emocji i energii uchwyconych momentów. Sposób, w jaki spojrzał na nas przez obiektyw, spowodował, że zawsze z nieskrywaną przyjemnością wracamy do tych zdjęć. Mariusz to profesjonalista i artysta w jednym. My już znaleźliśmy swojego fotografa. A Wy? ;)

Marta i Rafał

Dzień ślubu był dla nas najważniejszym dniem w życiu. To co wydarzyło się tego dnia na zawsze zapadnie w naszej pamięci, a dzięki serii profesjonalnych zdjęć z ceremonii ślubnej, wesela i pleneru możemy do nich wracać każdego dnia. Mariusz to profesjonalista, fotografie jego autorstwa robią wrażenie nie tylko na nas, ale na każdej osobie, która je zobaczy. Jego pracę cechuje indywidualizm, wysoka kultura osobista oraz wielka doza humoru:) Dokonaliśmy najlepszego wyboru! Wspaniałe uchwycenie emocji, uczuć, przy 100% naturalności. Polecamy i polecać bedziemy każdemu takiego fotografa.

Lucyna i Rafał

W naszych wyobrażeniach dzień ślubu miał być dniem wyjątkowym, magicznym, nieporównywalnym z żadnym innym... Wiele miesięcy przygotowań, planowania, po to, by tego jednego dnia czuć się całkowicie spełnionym! Ale tak naprawdę marzyliśmy tylko o jednym - by ktoś w ten wyjątkowy i niepowtarzalny sposób uwiecznił te chwile... I Tobie Mariuszu się to udało! Każde zdjęcie przywołuje w nas, naszych bliskich i znajomych uśmiech, łzy, garstkę tego "pozytywnego" zdenerwowania i dreszczyk minionych emocji. Te wszystkie niesamowicie ważne dla nas uczucia i emocje udało Ci się zawrzeć w tych fotografiach.

Donata i Frank

Uczucia, uczucia i jeszcze raz uczucia... Zdjęcia ślubne w wykonaniu Mariusza przeszły nasze wszelkie oczekiwania, zaskoczyły nas swoim glebokim wyrazem i cudownym odzwierciedleniem uczuć. Mariusz potrafił uchwycić nie tylko te najpiękniejsze i najważniejsze momenty, lecz także wzruszenie, miłość, radość, zadumę, namietność, zabawę... Po za tym zdjecia jego zachwycaja kreatywnoscią i estetyką wykonania. Jeśli chodzi o osobowość Mariusza, to jest to przemiła, pełna ciepła i wrażliwości artystycznej osoba, która potrafi wczuć się w panujacą atmosferę i oddać ją w swoich fotografiach. Jeszcze raz z całego serca dziękujemy za przepiękną pamiątkę ze ślubu i wesela!

Julia i Reto

My sami, ale również nasze rodziny, przyjaciele jesteśmy zachwyceni zdjęciami Mariusza. Nie da się ukryć, że jest pasjonatem fotografowania i sprawia mu to po prostu wielką przyjemność. Co ważne robi to w bardzo dyskretny, prawie niezauważalny sposób. Zdjęcia oddają w naturalny sposób dynamikę i emocje uchwyconego momentu a oglądanie ich pozwala wrócić oraz przeżywać te chwile jeszcze raz. Na efekty pracy nie trzeba długo czekać, a udostępnienie galerii zdjęć na stronie internetowej okazało się bardzo praktycznym rozwiązaniem. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za uwiecznienie naszego najpiękniejszego dnia w życiu, kolejnym młodym parom oraz innym zainteresowanym z całego serca polecamy współpracę z Mariuszem.

Klaudia i Michał

Pierwsze nasze spotkanie z pracą Mariusza miało miejsce podczas sesji narzeczeńskiej. Już wtedy wiedzieliśmy, że  wybór fotografa był jak najbardziej trafiony. Luźna atmosfera, świetne podejście, pełen profesjonalizm, a przy tym jeszcze poczucie humoru. Pierwsze zdjęcia zrobiły na nas duże wrażenie. Wymarzyliśmy sobie ślub w urokliwej kapliczce nad brzegiem jeziora, pod gołym niebem. Niestety tak kolorowo nie było, gdyż pogoda znacznie pokrzyżowała nam plany. Wiał silny wiatr, przelotnie padało, ale było też słońce, czyli tak naprawdę wszystko! Pomimo dość niesprzyjających warunków nasze zdjęcia są rewelacyjne. Mariusz uchwycił najwspanialsze momenty, pełne emocji i uczuć, przy czym był zupełnie dyskretny, wręcz niezauważalny. Fotografie są naturalne, oddające wszelkie emocje jakie towarzyszyły nam tego dnia. Nie tylko my jesteśmy zachwyceni  pracą Mariusza, ale także każdy to obejrzy nasze zdjęcia. Przemiła współpraca i niesamowite efekty końcowe. Gorąco polecamy!

Magdalena i Krzysztof

Mieliśmy okazję współpracować z Mariuszem podczas sesji narzeczeńskiej. Uważamy, że Mariusz ma ogromny potencjał twórczy. Zaskoczył nas miło nie tylko swą cierpliwością oraz skromnością, ale również fachowym podejściem w profesjonalnym studio. Jesteśmy zachwyceni efektami tejże współpracy, Jego prace a Nasze fotografie, to niesamowita pamiątka i udokumentowanie naszej miłości za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Z czystym sumieniem, możemy polecić tego fotografa, jako dobrego fachowca w fotografii, z doskonałym zapleczem pomysłów. O jakości, o pomysłowości, o fotograficznej sztuce nie będziemy się rozpisywać wystarczy spojrzeć w Jego portfolio, serdecznie polecamy.

Justyna i Tomek

Każde spotkanie z Mariuszem podczas sesji zdjęciowej jest czymś wyjątkowym i za każdym razem jest inne. Talent,  spontaniczność, tysiące pomysłów na zdjęcia w danym miejscu i umiejętność pokazania uczuć na fotografii sprawiają że sesja chociażby trwała kilka godzin  nawet we wrześniowe, zimne popołudnie, jest wspaniałym przeżyciem, podczas którego ma się świadomość uchwycenia pięknych i najszczęśliwszych chwil. Spotykając Mariusza pierwszy raz w życiu odnosi się wrażenie jakby się go znało od lat. W tym miejscu chcielibyśmy z całego serca podziękować za przepiękne zdjęcia i cudowną atmosferę podczas sesji.

Agnieszka i Artur

Współpraca z Mariuszem była czystą przyjemnością, ponieważ jest bardzo miłym i otwartym człowiekiem. Dzięki niemu możemy powracać do jednego z najważniejszych momentów w naszym życiu i na nowo je przeżywać. Dyskrecja, profesjonalizm, świetne pomysły przyniosły efekt, który przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy bardzo za cudowną pamiątkę, a Państwu serdecznie polecamy współpracę z Mariuszem.

Ta strona korzysta z plików cookies.