Historie opowiadane zatrzymanymi obrazami.

Jako dwunastolatek dostałem od ojca mój pierwszy aparat fotograficzny i tak to się zaczęło. Później były noce spędzone nad powiększalnikiem. Zapach chemii, w której jakimś magicznym sposobem na naświetlonym papierze pojawiało sie to, co wcześniej widziałem w wizjerze swojego aparatu. Tysiące zmarnowanych podczas fotograficznych eksperymentów klatek i kilogramy "zamęczonego" papieru światłoczułego, bite godziny w ciemni fotograficznej pozwoliły mi zrozumieć o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi. Pozwoliły znaleźć swój styl, w którym chciałbym fotograficznie opowiadać. Od momentu pierwszego naciśnięcia przeze mnie spustu migawki minęło już sporo lat, a ja wciąż mam wrażenie, że jest jeszcze tyle do opowiedzenia, pokazania, zobaczenia... i tyle do nauczenia się.

Czasy amatorskiej przygody fotograficznej w pewnym momencie skończyły się. Obecnie moja pasja jest również moim zawodem. Stary, wysłużony sprzęt analogowy został zastąpiony nowoczesnymi korpusami cyfrowymi, a ciemnia fotograficzna i powiększalnik zmieniły się w nowoczesne stanowisko do cyfrowej obróbki zdjęć. Swoją wiedzę nieustannie rozwijam biorąc udział w licznych warsztatach, szkoleniach i plenerach fotograficznych. Uczę się od Mistrzów, podpatruję ich techniki, sam jednocześnie swoją wiedzę przekazuję innym, koleżankom i kolegom, którzy są na początku swojej fotograficznej drogi.

Moje Zalety

icon1Wieloletnia praktyka w fotografii analogowej i cyfrowej.

icon2Przejrzyste warunki umów bez ukrytych i dodatkowych kosztów.

icon3Duże i wielotematyczne portfolio pozwalające ocenić jakość, formę i zakres wykonywanych fotografii.

icon4Profesjonalny sprzęt fotograficzny i ciągłe podnoszenie umiejętności skutkujące najwyższą jakością zdjęć.

icon5Punktualność, terminowość i rzetelność i wykonywanych zleceń.

icon6Nieskrępowana i wesoła atmosfera podczas sesji fotograficznych pozwalająca ukazać szczere emocje, naturalność i szczęście.

Ta strona korzysta z plików cookies.